Czynności operacyjno-rozpoznawcze a proces karny

Już 28 lutego 2024 r. o godzinie 17:45 zapraszamy wszystkich pasjonatów szeroko rozumianego prawa karnego na wykład dr. Pawła Opitka – który opowie o roli czynności operacyjno-rozpoznawczych w procesie karnym.

Wydarzenie organizowane przez Koło Naukowe Prawa Karnego Materialnego we współpracy z Uniwersytecką Studencką Poradnią Prawną WPiA UKSW odbędzie się na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 w bud. 21 sala 114.

Bierni uczestnicy wydarzenia dostaną certyfikat.

Doktor Opitek jest prokuratorem w Prokuraturze Krajowej i ekspertem do spraw Cyberbezpieczeństwa w Instytucie Kościuszki. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego i wykładowcą akademickim, a obszarem Jego działalności naukowej jest m.in. tematyka czynności procesowych – szczególnie w cyberprzestrzeni – a także zagadnienia dotyczące walut wirtualnych w przestępczości.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stornie

27 February 2024