Program bezpłatnych zajęć Urzędu Statystycznego w Warszawie dla studentów i pracowników naukowych

W roku akademickim 2022/2023 Urząd Statystyczny w Warszawie kontynuuje program bezpłatnych zajęć dla studentów i pracowników naukowych z zakresu zasobów informacyjnych statystyki publicznej.

Celem oferowanych zajęć jest opanowanie przez studentów umiejętności efektywnego korzystania z zasobów informacyjnych statystyki publicznej w pracy naukowej oraz karierze zawodowej. Proponowane szkolenie przybliża skomplikowaną strukturę baz i banków danych oraz umożliwia uczestnikom samodzielne generowanie i tworzenie zestawień informacji statystycznych. Prowadzimy także zajęcia warsztatowe wprowadzające do metodologii badania ankietowego.

Szczegóły oferty zamieszczone są na naszej stronie internetowej pod adresem: http://warszawa.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/studenci

Zajęcia mogą odbywać się w trybie stacjonarnym oraz on – line.  Na szkolenia mogą się zgłaszać grupy studentów wraz z prowadzącym lub w ramach własnej działalności (koła naukowe, samorząd).

17 October 2022