Seeds for the future

W imieniu firmy Huawei zapraszamy studentki i studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie do udziału w nowej, IX edycji programu Seeds for the Future, 8-dniowego programu szkoleniowego online, w ramach którego uczestnicy będą mogli poznać  wiodące trendy w obszarze nowoczesnych technologii (takich jak rozwój sztucznej inteligencji, zastosowania 5G, obliczenia w chmurze czy produkcja zielonej energii), a także nawiązać kontakty ze studentami z ponad 100 krajów z całego świata.

W tegorocznej edycji przewidzieliśmy 50 miejsc, a spośród wszystkich uczestniczek i uczestników wybierzemy 10 najbardziej aktywnych i uzdolnionych, którzy otrzymają specjalne certyfikaty poświadczające udział w projekcie, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci najnowocześniejszego sprzętu Huawei.

Ważnym aspektem programu jest także współpraca w międzynarodowych grupach w ramach konkursu „Tech4Good”, którego głównym celem jest opracowanie propozycji autorskiej technologii rozwiązującej dowolnie wybrany, ważny problem społeczny, dzięki czemu uczestnicy będą mogli rozwinąć – tak bardzo cenione na rynku pracy  – umiejętności miękkie (takie jak zdolności przywódcze, strategiczne myślenie czy praca w grupie).

Po zakończeniu programu alumni Seeds For The Future otrzymają zaproszenie do uczestnictwa w całorocznym programie mentoringowym, w ramach którego będą mieli okazję rozwijać dalej swoje kompetencje podczas bezpłatnych szkoleń, webinarów i specjalnych wydarzeń z udziałem ekspertów technologicznych z całego świata. Absolwentki i absolwenci kursu będą także jako pierwsi otrzymywać oferty staży i pracy w naszej firmie. Warto zaznaczyć, że w tym roku studentki i studenci mogą składać aplikacje bezpośrednio poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie programu: https://seedsforthefuture.pl/ , na której mogą Państwo odnaleźć więcej szczegółów na temat tegorocznej edycji.

08 June 2022