Ubezpieczenie NNW

Dla studentów UKSW został przygotowany i dostosowany pakiet ubezpieczenia NNW, który można zakupić bez wychodzenia z domu.

Propozycje dostępnych pakietów zostały przygotowane tak by odpowiadały wymogom stawianym podczas realizacji praktyk przez studentów każdego wydziału a uzgodnione pakiety grupowe gwarantują także konkurencyjność cenową.

Aby zakupić ubezpieczenie:

  • Wejdź na stronę www.uksw.tca-broker.pl, wybierz interesujący Cię wariant: dla studenta Wydziału Medycznego lub studenta innego wydziału, określ jaki interesuje Cię poziom ochrony: podstawowy czy rozszerzony, zaloguj się/ załóż konto w systemie i opłać wybrane ubezpieczenie poprzez elektroniczną formę płatności. Wybrany pakiet otrzymasz mailowo i będzie on aktywny już od następnego dnia po dokonaniu płatności. Dodatkowo logując się do systemu możesz zarządzać aktualnie posiadanym ubezpieczeniem.
  • Poprzez link http://get.isic.pl/special/uksw zakup kartę ISIC
    ISIC (International Student Identity Card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Przysługuje Studentom uczelni państwowych i prywatnych wszystkich rodzajów studiów (dziennych, wieczorowych, zaocznych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich) bez ograniczenia wieku. Upoważnia do korzystania ze zniżek oraz w zależności od wybranego wariantu – ubezpieczenia.
    Co zyskujesz dzięki ISIC?
    Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 250 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych. W wielu krajach posiadacze ISIC otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje kartę ISIC jak lokalną legitymację studencką. 
    ISIC to także ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w Polsce i poza granicami naszego kraju oraz kosztów leczenia w czasie każdej podróży zagranicznej. 

Pamiętaj! Posiadanie ubezpieczenia NNW jest konieczne w przypadku odbywania praktyk.

Ubezpieczenie NNW nie jest ubezpieczeniem zdrowotnym. O ubezpieczenie zdrowotne zapytaj w Dziale Pomocy Materialnej dla Studentów.